آموزش نرم افزار و سرگرمی - آرشیو 1397/1

موضوعات
Category

لينك هاي روزانه
Daily Links

کدهای اختصاصی
Code

کدهای اختصاصی
Site Statistics

» بازديد امروز : 1
» بازديد ديروز : 0
» افراد آنلاين : 1
» بازديد ماه : 4
» بازديد سال : 476
» بازديد کل : 924
» اعضا : 0
» مطالب : 24

نحوه ساخت انیمیشن در لومیون


تاریخ انتشار پست : 1397/1/14 بازدید : 18


لومیون خصوصا در نسخه ۷ و ۸، دارای ویژگی های توانمندی در زمینه انیمیشن سازی می باشد. در این پست، با کمک ویدیوی آموزشی که از سرتاسر اینترنت گلچین کرده ایم، ۱۲ درس مهم در زمینه آموزش ساخت انیمیشن در Lumion را برای دانلود رایگان شما قرار داده ایم. سپس می توانید جزوه پی دی اف آموزش لومیون را هم دانلود کنید.


مقدمه

در گلچین کردن این ویدیوها سعی کرده ایم کاربردی ترین دستورات و دروس Lumion را تهیه کنیم. این ۱۲ درس شامل موضوعات متنوعی از لومیون هستند، از جمله:

آموزش نصب و تنظیم کارت گرافیک بروی لومیون

آموزش محیط کاری lumionآموزش ساختن و تنظیم متریال در لومیون به صورت حرفه ای و کاربردیآموزش ایجاد تصویر عکسآموزش تمامی افکت ها برای رندر های تصویر همراه با تکنیک های بسیار جالبآموزش ایجاد انیمیشن از مسیر های مورد نظرآموزش تمامی افکت های مربوطن به انیمیشن همراه با ترفند و تکنیک هاآموزش تنظیمات فایل Autocad برای انتقال به لومیونآموزش فایل Revit برای انتقال به لومیون همراه با تکنیک و ترفندو …

downloads-icon  دانلود جزوه PDF آموزش لومیون

دسته : ,
برچست ها :

طرز طراحی مدارهای الکترونیکی با کامپیوتر


تاریخ انتشار پست : 1397/1/14 بازدید : 16

آلتیوم دیزاینر یکی از نرم افزارهای بسیار کاربردی در زمینه طراحی مدارهای الکترونیکی می باشد. در این پست سعی می کنیم که ۱۵ درس را بصورت گلچین شده (مقدماتی-پیشرفته) جهت دانلود رایگان شما قرار دهیم. در کنار این ویدیوها، کتابخانه ای ارزشمند از آلتیوم دیزاینر را برای شما تدوین کرده ایم. نهایتا هم یک پی دی اف آموزشی بصورت جزوه را می توانید در همین پست دانلود کنید.

محتوای دروس
در گلچین کردن این ویدیوها سعی کرده ایم کاربردی ترین دستورات و دروس آلتیوم را تهیه کنیم. این ۱۲ درس شامل موضوعات متنوعی از لومیون هستند، از جمله:
معرفی منو و پنل های اصلی
معرفی محیط شماتیکمعرفی محیط پی سی بیمعرفی داکیومنت هامعرفی انواع پروژهساخت پروژه پی سی بیو …

downloads-icon  دانلود جزوه PDF آموزش آلتیوم

دسته : ,
برچست ها :

دروس آموزش اسکیس و راندو معماری


تاریخ انتشار پست : 1397/1/14 بازدید : 17


یکی از بهترین راه های پیشرفت در معماری، تقویت اسکیس، راندو و پرسپکتیو می باشد، چون فکر شما را با دستتان هماهنگ می کند. در این پست ۱۵ درس (فیلم) آموزش اسکیس و راندو و پرسپکتیو معماری را بصورت رایگان (سطح مقدماتی-پیشرفته) در اختیار شما قرار داده ایم. سپس بهترین کتاب آموزش اسکیس را بصورت PDF جهت دانلود تدوین کرده ایم که امیدواریم لذت ببرید.


مقدمه

در گلچین کردن این فیلم ها سعی کرده ایم کاربردی ترین تکنیک های اسکیس، راندو و تقویت پرسپکتیو را تهیه کنیم، از جمله:

آشنایی با انواع خط معماری، طبیعی و انواع هاشور

آشنایی با تکنیک مداد، مدادرنگی و پرسپکتیو یک نقطه ای و دونقطه ایآشنایی با تکنیک ماژیک در پرزانته ی معماری و راندوی طبیعتآشنایی با پرسپکتیو دونقطه گریزی و راندوی آسمان و زمین (دید پرنده و داخلی)یادگیری اسکیس دست آزاد و کروکیمتدهای سرعت در ایده پردازی و طراحیطراحی سریع و ساده و گویا از آنچه در ذهن داریدآشنایی با شیت بندی معمارانهو …

downloads-icon  دانلود کتاب PDF آموزش اسکیس معماری

دسته : ,
برچست ها :

آموزش ترفندهای ایندیزاین


تاریخ انتشار پست : 1397/1/14 بازدید : 15شما بعنوان یک طراح یا گرافیست، برای طراحی مجله، پوستر، درج شماره صفحات و … از چه نرم افزاری استفاده می کنید؟ در حال حاضر یکی از پرکاربردترین نرم افزارهای گرافیکی، ادوبی ایندیزاین می باشد که در این پست، ۱۵ درس (فیلم) از ترفندهای ایندیزاین را بصورت فارسی بصورت کامل جهت دانلود رایگان شما قرار داده ایم و سپس کتاب Pdf آموزش Indesign را می توانید دانلود نمایید.


مقدمه

این ویدیوها را ممکن است در سرتاسر اینترنت بصورت پراکنده پیدا کنید. ما آنها را بصورت مدون و گلچین شده شامل موارد زیر تدوین کرده ایم:

آشنایی با مفهوم صفحه بندی

آشنایی با نرم افزار Adobe Indesignایجاد یک سند جدیدمشاهده قسمت‌های مختلف یک سند و تنظیم نحوه نمایشترسیم اشکال و کار با عناصر گرافیکیوارد کردن و ویرایش متنکار با رنگوارد کردن عکس و گرافیککار با استایل‌هاکار با جداولآماده کردن یک کار برای خروجیو …

منبع

دسته : ,
برچست ها :
تمامی حقوق برای نویسنده محفوظ میباشد